Home / Alkohole / Bols Around the World 2015

Bols Around the World 2015

Informacja prasowa

Bols Around the World 2015

Lucas Bols ogłasza kolejną edycję prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla barmanów Bols Around The World. Został on stworzony po to, aby inspirować społeczność barmańską z całego świata, a także by dostarczyć okazji do zmierzenia swoich sił. Organizatorzy mówią wprost: w 2015 roku chcemy wstrząsnąć nową generacją barmanów!

„W ubiegłym roku podczas Bols Around the World 2014 doświadczyliśmy prawdziwie ostrej rywalizacji na drinki. W tym roku formuła konkursu została objęta szerszym zakresem, poddając ocenie także pracę i styl życia, jaki wiąże się z tym największym światowym zawodem. Dlatego w trakcie rywalizacji barmani dodatkowo będą dzielić się swoimi historiami i umiejętnościami” – dodają organizatorzy konkursu.

Konkurs

Bols Around the World 2015 składa się z 12 rozgrywek rozłożonych na 12 tygodni, a każdy tydzień otwiera przed uczestnikami nowe wyzwanie! Wszystkie zadania zostaną wytyczone w oparciu o 12 podstawowych zasad twardo przestrzeganych w Bols Bartending Academy. To stwarza uczestnikom niebywałą okazję do zaprezentowania swojej wiedzy, z pomocą której będą mogli gromadzić kolejne punkty. Po zakończeniu rozgrywek barmani z najwyższą liczbą punktów z każdego regionu, otrzymają zaproszenie na tydzień niesamowitych wrażeń w Amsterdamie, gdzie zgłębią wiedzę barmańską i zasięgną niezliczonych zawodowych inspiracji.

Nasza miłość do barmaństwa

Tworząc koncepcję Bols Around the World 2015 wzięliśmy sobie szczególnie do serca zasady wyznaczone przez Bols Bartending Academy, powracając do podstaw i pochylając się nad różnorodnością osobowości barmańskich, prowadzących naszą społeczność w kierunku fantastycznych innowacji.

 

Przez ostatnie 15 lat barmani odzyskali swoje miejsce w grupie renomowanych profesji, zasługując na to samo uznanie, co sławy kuchni. Profesjonalni barmani, dysponując rozmaitymi narzędziami, mieszają swoją wiedzę o klasycznych przepisach i metodach przygotowania wraz nowoczesnymi technikami – wszystko po to, by sztuka przygotowywania koktajli w XXI wieku nabrała jeszcze większego rozpędu.

Używanie oldschoolwych wyrobów szklanych, powrót do kamizelek, spinek do mankietów, czy noszenie okazjonalnych wąsów albo bród z okresu złotego wieku barmaństwa, dowodzi tylko, że młodzi profesjonaliści hołdują tradycji, a jednocześnie wykazują się talentem i wyczuciem w potrzebach współczesnych – oto dwa niezbędne elementy bezkompromisowej kreatywności w tym wyjątkowym zawodzie.

 

Dołącz i wygraj!

 

Rejestracja do Bols Around the World jest otwarta od 1. marca 2015r. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy założyć własne konto za pośrednictwem adresu

e-mail lub profilu na facebooku.

A już 1. kwietnia (i to nie jest żart) wystartuje pierwsze zadanie! Stanie się to o godzinie 00.00 czasu środkowoeuropejskiego (GMT +1) i potrwa tydzień (168 godzin). Ostatnie, dwunaste zadanie zakończy się z dniem 23. czerwca o godzinie 23.59.

W trakcie rozgrywek będzie można śledzić tablicę wyników, która z pewnością zmobilizuje w drodze po zwycięstwo, jakim jest udział w Ultimate Amsterdam Experience.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej https://www.bolsaroundtheworld.com/  oraz facebooku. Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas także na @bolsbartending na Twitterze.

 

Brzmi nieźle? Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami konkursu!

 

 

***

CEDC jest czołowym producentem wódki na świecie oraz największą w Europie środkowej i wschodniej zintegrowaną firmą z branży napojów alkoholowych. Firma produkuje i sprzedaje znane marki z segmentu wódek, jak m. in.: Żubrówka, Bols, Soplica, Absolwent oraz wiele innych, eksportowanych do ponad 70 krajów świata. CEDC jest także wiodącym importerem napojów alkoholowych w Polsce, Rosji i Węgrzech. W Polsce CEDC oferuje najbardziej znane marki alkoholi na świecie, jak np.: Metaxa, Remy Martin, Carlo Rossi, Grant’s, Jägermeister, Gancia, Campari, Cinzano czy Old Smuggler.

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Sprawdź również

Jak wygrać konkurs barmański

Kiedyś konkursy barmańskie były bardzo proste. Organizowane przez stowarzyszenia, skupiały członków i zazwyczaj wiadomo było …

2 Komentarze

  1. Problematyka zbliżona każdemu, polecam publikację

  2. Hi Nice wewebsite. Do you want to visitor submit upabout my very own someday? In that case make sure you let me know by way of e-mail or perhaps answer this particular opinion simply due to the fact My partner and my spouse and i actually enrolled in nocfoitatiins and can know should you choose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *