Home / Alkohole / Gutt Vodka do kupienia w delikatesach Alma

Gutt Vodka do kupienia w delikatesach Alma

Informacja prasowa

Po zaledwie kilku miesiącach od wejścia na rynek Gutt Vodka może się pochwalić dużym sukcesem. Nowa polska luksusowa marka wódek od połowy listopada jest dostępna w ogólnopolskiej sieci delikatesów Alma.

Pojawienie się Gutt Vodka na półkach sklepów sieci Alma to efekt realizacji przyjętej strategii producenta, zakładającej wprowadzenie tej luksusowej wódki do najlepszych sklepów oferujących produkty premium w Polsce. Ogólnopolska skala działania Almy umożliwi dotarcie do nowych klientów poszukujących tego typu produktów.

Wódki marki Gutt w delikatesach Alma znajdą się w otoczeniu starannie wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości, z których słynie ta właśnie sieć. Delikatesy Alma to naturalne miejsce dla naszych wódek – przekonuje Michał Gutt, twórca wódek marki Gutt. – Mamy produkt z segmentu premium, jesteśmy więc świetnym partnerem dla firm, które chcą oferować swoim klientom produkty najwyższej jakości. Naszym atutem jest także to, że nasza wódka jest produktem w 100 % polskim, co konsumenci coraz częściej doceniają.

Producent wódek Gutt prowadzi także zaawansowane rozmowy z innymi sieciami sklepów – zarówno ogólnopolskimi, jaki i regionalnymi. Wódki marki Gutt można też kupić
w nieustannie rosnącej liczbie placówek indywidualnych oraz restauracji. Prowadzone
są również negocjacje dotyczące eksportu na kilka europejskich rynków.

Wszystkie wódki marki Gutt wyprodukowane są wyłącznie z polskiego żyta z ekologicznie czystych regionów Polski i zawdzięczają swój smak procesowi 4-krotnej destylacji oraz 2-krotnej filtracji. Receptura Pepper Gutt Vodka oparta jest na sześciu gatunkach pieprzu, podczas gdy smak Herbal Gutt Vodka nadaje macerat z ponad 30 rodzajów ziół i korzeni.

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Sprawdź również

Sztuka obdarowywania: Gutt Vodka – prezent z klasą

Informacja prasowa   Szczególna okazja skłania nas do poszukiwania wyjątkowych prezentów. Chcąc podarować najbliższym to, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *