Home / Artykuły / Krakowska Szkoła Restauratorów

Krakowska Szkoła Restauratorów

– Artykuł sponsorowany

IMAG1027

Krakowska Szkoła Restauratorów jest jedną z najlepszych szkół gastronomicznych w Polsce. Oferuje szeroki wachlarz szkoleń, prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. Barista, barman, kelner, kucharz czy somelier? Jeśli dziedzina związana jest z gastronomią, to możesz być pewien, że KSR ma osobnych, wysoce wykwalifikowanych specjalistów w danej tematyce. Może chcesz zostać managerem? Nie ma sprawy, po drodze nauczysz się zasad Savoir-Vivre oraz zagadnień HACCP, aby móc w pełni wykorzystać swój potencjał.

Niektórzy z trenerów pracowali w tak odległych oraz egzotycznych miejscach jak Nowy Jork, Sydney czy Kuala Lumpur, zdobywając w nich nie tylko cenne doświadczenie, ale również prestiżowe nagrody. Nagrody zdobyte w kraju, jak i za granicą nie są jednak najważniejsze. Najważniejsza jest chęć dzielenia się własnym doświadczeniem z innymi. Cecha, której trenerom KSR nie brakuje.

1

 

O wysokim poziomie oraz prestiżowej renomie świadczy nie tylko doświadczenie zdobyte podczas szkolenia ponad 10 000 zadowolonych absolwentów, ale również Akredytacja Małopolskiego Kuratorium Oświaty. Taką Akredytacją pochwalić się mogą tylko nieliczni. Przez prawie 10 lat funkcjonowania szkoła wielokrotnie pojawiała się w prasie oraz mediach takich jak Onet, TVN, Gazeta Krakowska czy Świat Alkoholi.

Gwarancja dobrej jakości obsługi!

Krakowska Szkoła Restauratorów prowadzi również audyty punktów gastronomicznych, zakończone przyznaniem certyfikatu gwarantującego jakość obiektu oraz konsultacje dla przyszłych właścicieli lokali w pełnym zakresie. Od badań rynku, po poszczególne pozycje w menu.

To i wiele więcej na ksr.net.pl

 

KSR logo

 

Polub Krakowską Szkołę Restauratorów na Facebooku


 

 

 

 

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *