Home / Artykuły / Mureno bar

Mureno bar

– Artykuł sponsorowany

Doświadczenie
Pasja
Zaangażowanie

 

Tym cechuje się Mureno Bar. Innowacyjna firma świadcząca usługi z zakresu barów mobilnych. Oferta głównie obejmuje

  • wesela
  • konferencje
  • firmowe eventy
  • pokazy
  • wystawy
  • szkolenia indywidualne jak i dla firm

https://www.youtube.com/watch?v=cBEDeTbWIig
Wysoki standard usług oraz profesjonalizm potwierdza nie tylko bogate doświadczenie zdobyte w krakowskim środowisku HoReCa, ale również dyplomy Stowarzyszenia Polskich Barmanów: Level A i Level Professional. Najwyżej cenionej organizacji zrzeszającej profesjonalnych barmanów w Polsce i na świecie.

Ekskluzywne, mobilne bary wraz z fachową obsługą urozmaicą każdą okazję. Praca w stylu working flair jest atrakcją dla oka. Styl klasyczny połączony z niezwykłymi recepturami jest natomiast atrakcją dla najwykwintniejszych podniebień.
Serwowane przez nas koktajle cieszą się dużym zainteresowaniem na każdym przyjęciu i potrafią pozostać w pamięci na długi czas.
Dzięki zróżnicowanemu menu, każdy znajdzie coś dla siebie. Fantazyjne dekoracje pobudzają wyobraźnię a szeroka gama klasycznych oraz nowoczesnych receptur zadowoli najwybredniejszych gości.

 

Menu przygotowywane jest indywidualnie na każdą okazję oraz okoliczność.

 

Kierowca lub nieletni? Żaden problem.

Powszechne kojarzenie barmana tylko i wyłącznie z alkoholem nie jest do końca trafne. Najmłodsi oraz osoby niepijące również znajdą coś dla siebie w specjalnie przygotowanym menu, składającym się z mocktaili, shaków oraz kompozycjami ze świeżych owoców.

Dla bardziej ciekawskich, nasi barmani zdradzają kilka tajników zawodu. W końcu, na co dzień nie tylko pracują za barem, ale również prowadzą szkolenia w tym zakresie.

 

Jeśli chcesz, aby twoje przyjęcie długo pozostało w pamięci twoich gości to nie wahaj się i skontaktuj się za nami. Opracujemy indywidualną ofertę dopasowaną to twoich potrzeb.

http://murenobar.pl/

Mureno bar

Polub MurenoBar na Facebooku

 

 

 

 

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Sprawdź również

Bar z grami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *