Home / Artykuły / Artykuły sponsorowane / Must have każdego konesera win

Must have każdego konesera win

Wybór prezentu dla osób zapraszających nas na uroczystości z biegiem czasu staje się coraz trudniejszy. Z jednej strony poznajemy daną osobę coraz lepiej, jednak wykorzystujemy na bieżąco określone pomysły. W pewnym momencie nie mamy zbyt dużych możliwości wyboru i zaczynamy szukać oryginalnych bądź niecodziennych prezentów. Warto zwrócić wtedy uwagę na upominki personalizowane. Znajdujemy gadżet dość ogólny, jednakże dzięki grawerowi nie wręczymy go innej osobie przez co jest taki wyjątkowy.

Polski rynek pod względem dostępności personalizowanych produktów coraz bardziej się poszerza i znajdziemy szeroki wybór produktów przez fartuchy kuchenne, kubki, kalendarze, karafki do wina, obrazy czy ramki na zdjęcia. Dla koneserów szlachetnych trunków również znajdzie się odpowiedni przedmiot. Mowa tutaj o eleganckim zestawie do wina dostępnym pod adresem https://mygiftdna.pl/Wino-Zestaw/Elegant. Mygiftdna specjalizuje się spersonalizowanych prezentach, zwłaszcza w grawerze na drewnie czy szkle.

Zestaw do win Elegant to czteroczęściowy zestaw skompletowany w eleganckim, drewnianym pudełko z grawerowanym imieniem na pokrywce. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne przedmioty do otwarcia oraz przechowywania wina, mianowicie: korkociąg, 2 zatyczki z czego do jednej z nich został wmontowany nalewak oraz obrączki na szyjkę butelki w celu uniemożliwienia kapania naszego wina. Wymiary samego pudełka wynoszą 45 x 230 x 130 mm. Grawer dzięki użyciu najnowszej technologii laserowej jest bardzo trwały na ścieranie i utrzyma się w estetyczny sposób długie lata.

Zestaw do win z własnym imieniem na pokrywce to jeden z ciekawszych i oryginalniejszych prezentów jakie możemy wręczyć naszemu przyjacielowi. Jest to odpowiedni gadżet zarówno dla kobiety jak i mężczyzny; należy tylko być miłośnikiem tego owocowego trunku. W końcu smak wina jesteśmy wstanie zepsuć już na etapie otwierania, kiedy niechcący do środka butelki wpadnie nam korek.

 

zdjęcie pochodzi ze strony mygiftdna.pl

 

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Sprawdź również

Świętowanie z kieliszkiem czerwonego wina

 – artykuł sponsorowany Wino czerwone, a zwłaszcza słodkie wino czerwone z południa Europy, jest już …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *