Home / Artykuły / Niezapomniany wieczór kawalerski

Niezapomniany wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to dzień, który powinien na długo pozostać w pamięci każdego, kto będzie w nim uczestniczył, a przede wszystkim w pamięci przyszłego pana młodego. Warto, by bliskie mu osoby zorganizowały go tak, by ten wyjątkowy wieczór i noc przysporzyły wiele emocji i wrażeń. Przygotowane atrakcje powinny zaskakiwać i łamać schematy. Jak wiadomo, wyjątkowe i niecodzienne wydarzenia będą przez wszystkich jeszcze długo wspominane, w przeciwieństwie do tradycyjnego spotkania przy piwie.

 

Najważniejsza rada dla osób zajmujących się przygotowaniami do wieczoru kawalerskiego brzmi: „unikajcie banału”. Oczywiście najłatwiej jest zaprosić wszystkich do klubu, jednak pomysł ten jest bardzo oklepany i nie ma w nim nic wyjątkowego. Dodatkowo pomimo dokonania wcześniejszej rezerwacji nie do końca mamy wpływ na to, jak przebiegnie cała impreza. Nie jest sztuką zaprosić striptizerkę i zamówić kilka kolorowych trunków. Sztuką jest wymyślić atrakcję, która będzie wyjątkowa i zaskoczy wszystkich zgromadzonych.

Lepiej w dzień czy w nocy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Równie wspaniały wieczór kawalerski można zorganizować w dzień, jak i w nocy. Pole do popisu jest naprawdę spore. Możesz wykupić dla przyszłego pana młodego lot balonem, wynająć tor wyścigowy, czy zaprosić wszystkich na grę w paintball, czyli ulubioną grę mężczyzn. Nie ma ryzyka, że podczas imprezy będzie sztywno, dodatkowo wciągniesz do zabawy nawet tych najmniej rozrywkowych. Najlepszym rozwiązaniem jest organizacja wieczoru kawalerskiego na sportowo. Równie dobrze możesz wynająć quady i ogłosić małe wyścigi. Kto z nas nie lubi rywalizacji?

Doskonałym pomysłem jest również wyjazd na wieczór kawalerski za granicę, gdyż można połączyć go ze zwiedzaniem, dzięki czemu miło i przyjemnie spędzicie kilka wolnych dni. Najbardziej szalone atrakcje pozostają w pamięci na dłużej. Nie martw się, że coś pójdzie nie po Twojej myśli. Nawet najbardziej żenujące sytuację można przeobrazić w żart.

Podstawą jednak jest nienamawianie przyszłego pana młodego na coś, na co nie ma ochoty. Nie można komuś narzucać własnego pomysłu. Oczywiście jeśli jest to tylko zabawa to nie ma problemu, gorzej jeśli chodzi o coś poważniejszego, co może odbić się na jego późniejszym życiu.

Organizacja wieczoru kawalerskiego – brak pomysłu?

Jeśli jesteś najbliższą dla pana młodego osobą i to na Tobie ciąży zadania zorganizowania wieczoru kawalerskiego, a kompletnie nie masz na niego pomysłu – nie panikuj. Możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy podrzucą Ci niecodzienne pomysły lub zorganizują całe wydarzenie za Ciebie. Nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli w mieście, w którym mieszkacie nie do końca jest co robić, nie ma przecież żadnych przeciwwskazań, by na wieczór kawalerski wybrać się do zupełnie innej miejscowości. Wręcz przeciwnie, dzięki temu będzie mniejsze ryzyko, że ktoś z waszych bliskich znajomych pojawi w miejscu, w którym będziecie mieli imprezę i rozpuści niepotrzebne plotki. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie wieczoru kawalerskiego w Krakowie. Masa atrakcji, jakie ma do zaoferowania to piękne miasto sprawi, że na pewno nie będziecie się nudzić. Dodatkowo jeśli impreza zorganizowana w jednym klubie okaże się klapą, bez problemu będziecie mogli przenieść się do innego, gdyż w centrum do wyboru są dziesiątki różnych klubów, oferujących różnorodną muzykę i klimat. Nie spinaj się! Podejdź do tematu na luzie, a z całą pewnością uda Ci się zorganizować wspaniałą imprezę.

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Jeden komentarz

  1. Mam już za sobą tyle niezapomnianych kawalerskich, że sam nie wiem, który był najlepszy 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *