Po damskiej stronie

Świat barmański w dalszym ciągu zdominowany jest przez panów. Pomimo coraz większej ilości pań biorących udział w konkursach, blogerek publikujących posty o tematyce związanej z alkoholami czy koktajlami, dalej mam wrażenie płeć piękna jest w tym świecie mniejszością.

Także i nasz skład redakcyjny póki co wpasowywuje się w ten schemat. Jako jedyna przedstawicelka, postanowiłam nadać naszej stronie trochę innego -nie gorszego czy lepszego- lecz porostu świeżego spojrzenia na temat. Cykl "Po damskiej stronie" w ramach którego raz w tygodniu publikuję przeipisy znalezione i wypróbowane na własnej skórze. Inspiracje i smaki, które użekły moje podniebienie, połączenia, które mnie zaintrygowały Zachęcam również wszystkie nasze czytelniczki do przesyłania swoich przepisów. Najciekawsze będziemy umieszczać w ramach niniejszego cyklu.
   

Wyśli przepis

Recent Posts

Po damskiej stronie- #2-“Love in Havana”

ako drugi przepis w ramach tej serii, chciałam przedstawić moją autorską recepturę, którą wygrałam konkurs Havana organizowany w Century Private Members Club in London.   Kotajl cieszył się największą popularnościę na imprezie Havany, mam nadzieję że przypadnie do gustu również Wam.   O to receptura:  Love in Havana Sposób przygotowania: Smacznego!!!!!

Czytaj dalej »

Po damskiej stronie – #1-“Big Hug”

awsze byłam przeciwniczką podziałów damko-mąskich. Tym bardziej irytuję się jeżeli ktoś zakłada, że dzieczyna w barze na 100 % zamówi słodkie tiki ,a nigdy whisky sour. Uśmiechem przywitałam kelnerkę, gdy zdziwiła się że zamówione Old fashioned jest dla mnie, a Piña colada dla mojego kolegi. Niedawno jadnak, jeden ze znajomych barmanów …

Czytaj dalej »