Home / Artykuły / Materiały prasowe / Sztuka obdarowywania: Gutt Vodka – prezent z klasą

Sztuka obdarowywania: Gutt Vodka – prezent z klasą

Informacja prasowa

 

Szczególna okazja skłania nas do poszukiwania wyjątkowych prezentów. Chcąc podarować najbliższym to, co najlepsze, stajemy przed trudnym wyzwaniem. Nowa linia wódek marki Gutt Vodka będzie wyborem pewnym, a równocześnie niebanalnym – dla wszystkich poszukujących najwyższej jakości i odrobiny luksusu.

Eleganckie opakowanie, doskonała receptura i smak, który zaskakuje – to najważniejsze atrybuty alkoholi marki Gutt Vodka. Doskonałe na świąteczny czas, stworzone do celebrowania chwil – bez pośpiechu i w gronie najbliższych. Wódki: Pepper, Herbal oraz Pure, to alkohole z kategorii premium, łączące w sobie najlepsze tradycje wytwarzania oraz nowoczesny i ekskluzywny styl prezentacji. Zamknięte w designerskich butelkach, stworzonych przez artystów z pracowni Andrzeja Pągowskiego, będą doskonałym sposobem, aby sprawić przyjemność najbliższym. Wyjątkowość każdej z trzech propozycji marki Gutt sprawi, że sprawdzi się ona jako upominek dla osób gotowych sięgać po nowe smaki i doceniających jakość.

Każda z linii wódek marki Gutt Vodka kryje w sobie bogactwo polskiego smaku. Produkowana z żyta, pochodzącego tylko z najczystszych ekologicznie regionów Polski, wytwarzana w najstarszej działającej polskiej gorzelni, jest gwarancja prawdziwej klasy. Doskonałe trio tworzą: czysta Pure Vodka, oparta na sześciu gatunkach pieprzu Pepper Vodka oraz Herbal Vodka powstała na bazie ponad trzydziestu korzeni i ziół. Delikatne, aksamitne i pełne aromatu – stworzone do dzielenia się nimi z najbliższymi.

opakowania_Gutt Vodka

 

Wódki marki Gutt znajdziemy teraz na półkach sieci Alma w całej Polsce, (dostępne są
w pojedynczych opakowaniach oraz w formie eleganckiego, degustacyjnego trio), a także w wybranych sklepach z alkoholem oraz warszawskich salonach Spiritus Movens.

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Sprawdź również

Slow Cofortable Screw Against The Wall

Sposób przygotowania: Wszystkie składniki dobrze wyszejkować w shakerze. Przelać używając metody “single straining”  do szklanki …

Jeden komentarz

  1. Polecam sprawdzic ofertę na alkohole w sklepie Dekanter. Oj tam to sobie wybierzecie coś dobrego 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *