Home / Alkohole / Test napojów “Ready to drink” – JD oraz Jim Beam

Test napojów “Ready to drink” – JD oraz Jim Beam

puszki premix

Dzisiaj pod lupę bierzemy puszeczki “ready to drink”. Do testu wybraliśmy cztery, czyli:

  • Jim Beam Bourbon & Cola (330ml) [4,6%]

  •  Jim Beam Honey & Ginger Ale (330ml) [4,6%]

  • Jack Daniel’s & Cola (330ml) [6%]

  • Jack Daniel’s Tennessee Honey & Lemonade (330ml) [5%]

 Jim Beam Bourbon & ColaJim Beam Cola

Niestety smakuje bardziej colą aniżeli whiskey. Dla niektórych może to jednak być zaleta. Dobrze schłodzony w upalny dzień może być idealnym napojem chłodzącym. Bardzo dobrze zbalansowany smak. Raczej jednak nie zasmakuje osobom szukającym większego „kopa”.

 

Jim Beam Honey & Ginger Ale

Jim Beam Honey Ginger aleNiestety, z całej czwórki ta kompozycja była zdecydowanie najgorsza. Osobiście nie jestem fanem imbiru, ale za to druga osoba testująca wręcz na odwrót. Nawet fanka napoi z imbirem nie zasmakowała w Beamie Honey & Ginger ale

 

 

Jack Daniel’s & Cola

JD Cola

Tutaj zdecydowanie czuć whiskey. Spodziewałem się, że mieszanka będzie bardziej zharmonizowana po przeleżeniu w puszce, kto wie jak długiego okresu. Tak, więc ta mieszanka na pewno będzie dla tych, którzy chcą nieco bardziej poczuć smak oraz odrobinę pikantności Jacka.

 

Jack Daniel’s Tennessee Honey & Lemonade

JD Honey LemonadeJedna z lepszych mieszanek tego typu. Osobiście nie jestem fanem miodu (tak się składa, że ani imbir ani miód nie są moimi ulubionymi smakami) aczkolwiek JD Honey Lemonade smakował mi najbardziej. Fajnie skomponowana mieszanka. Żaden ze składników nie dominował, ale również nie zatracał się w całości. Zdecydowanie mogę polecić

About Paweł Babiak

Paweł Babiak
Barman, podróżnik, bloger. Pracowałem w takich miejscach jak Londyn, Budapeszt, Singapur czy Kuala Lumpur, gdzie zdobyłem w 2010 mistrzostwo Malezji w mixologii. Poprzez tego blog pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami ze świata barmaństwa.

Sprawdź również

Animowane Historie

Opowieści barmanów z Brooklynu w animowanej wersji dzięki Jackowi Jack Daniels udostępnił 8 krótkich historii …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *