Home / Współpraca

Współpraca

Dla czytelników

  • Zauważyłeś błąd lub masz pomysł, który może nas zainteresować? Skontaktuj się z nami.
  • Napisałeś artykuł lub chciałbyś napisać, ale nie masz go gdzie opublikować? Skontaktuj się z nami, a my  opublikujemy go za Ciebie pod twoim nazwiskiem. Pojawisz się również jako osoba wnosząca wkład w odpowiednim dziale. Osobom posiadającym konto Google AdSense możemy również zaoferować umieszczenie ich własnych reklam w ich artykule, aby mogły czerpać pełne korzyści z niego.

Reklama

W sprawie reklamy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

UWAGA nie umieszczamy reklam zabronionych ustawą z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi

Informacje handlowe, ogłoszenia i oferty

Publikujemy wyłącznie materiały używane do celów handlowych, przeznaczone dla przedsiębiorców, zajmujących się produkcją, obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi, które w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi są zwolnione z zakazu (art. 2.1 pkt 3) . Takowe artykuły są stosownie oznaczone.

Agencje PR

Jednym z naszych celów jest dostarczanie rzetelnych oraz aktualnych informacji naszym czytelnikom. Wszystko związane z branżą alkoholową jest mile widziane. Takie informacje publikujemy nieodpłatnie, umieszczając je w odpowiednim dziale oraz stosownie oznaczając.

Artykuły niesponsorowane

Często odwiedzamy różne ciekawe miejsca. Bary, browary, fabryki, winnice, konkursy, pokazy oraz inne. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami z czytelnikami. Również testujemy, oceniamy oraz opisujemy produkty otrzymane od zainteresowanych firm. Robimy to nieodpłatnie, w celach nie promocyjnych, z zachowaniem największej obiektywności. Zachęcamy do wysyłania zaproszeń oraz produktów. Jeśli interesują Cię artykuły sponsorowane to przejdź do zakładki reklama.

Promocja imprez

Jeśli organizują Państwo imprezę związaną z branżą alkoholową, serwis Alkotyp może objąć nad nią patronat medialny. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej szczegółów.